FILM

Førpremiere på «Erna-filmen»: – Jeg humret av det, men da med et litt stivere smil

Filmen «Ingen kommentar», om en statsminister som er svært lik Erna Solberg, har hatt førpremiere på Arendalsuka. Reaksjonene fra salen er positive.

Laila Goody spiller i rollen som den Erna Solberg-inspirerte statsministeren Alma Solvik. Anders Baasmo gestalter rollen som ektemannen Sondre Bortnes i filmen «Ingen Kommentar», som kommer på sensommeren. Foto: Maipo / handout / NTB
Laila Goody spiller i rollen som den Erna Solberg-inspirerte statsministeren Alma Solvik. Anders Baasmo gestalter rollen som ektemannen Sondre Bortnes i filmen «Ingen Kommentar», som har premiere i august.
Publisert Sist oppdatert

For å lese denne saken må du være abonnent

Samtiden – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler og e-utgaven.
For å få papirutgaven, velg nett og papir.

Samtiden
Nett og papir
3 mnd

99,- 329,-

KJØP

Samtiden
Nett
1 mnd

19,- 90,-

KJØP

Powered by Labrador CMS